Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Пріоритети: у Дунаївцях триває активна інформаційно-роз’яснювальна робота з платниками податків

опубліковано 07 листопада 2023 о 13:22

Заступник начальника Дунаєвецької державної податкової інспекції Оксана Стеценко відвідала місця здійснення підприємницької діяльності з метою повідомлення платників податків про новації податкового законодавства в умовах воєнного стану.   

Зокрема, податківець розповіла про поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», про новації Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».  

Також наголошено на забезпеченні виконання обов’язку з погашення податкового боргу; про належне відображення даних по сплаті податків, заповнення «Призначення платежу» в умовах дії міжнародного стандарту ІSО 20022; про переваги використання сервісу «Електронний кабінет», про обов’язок використання легальної найманої праці, про терміни сплати бюджетних платежів, про можливість отримання податкової знижки, про порядок використання РРО/ПРРО.  

У разі потреби податківці надають практичну допомогу щодо реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій через електронний сервіс ДПС України «Електронний кабінет платника» (cabinet.tax.gov.ua).

Платникам рекомендовано встановлення мобільного застосунку «Моя податкова» від ДПС України, за допомогою якого можливо в режимі реального часу дізнатися про наявність чи відсутність податкового боргу, подати податкову звітність, сплатити податки до бюджету.