Упродовж січня – червня цього року платники податків – юридичні особи Хмельниччини сплатили до зведеного бюджету України 625 млн грн податку на прибуток підприємств.
Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету збільшилися на 169 млн грн, або на 37 %.
Нагадаємо, що порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств визначено статтею 137 Податкового кодексу України. Платіж нараховується платником самостійно. Базова ставка податку на прибуток підприємств становить 18 відсотків.