Відбулася робоча зустріч за участі начальника Хмельницької ДПІ Ганни Завроцької, начальника управління оподаткування фізичних осіб Оксани Дмитрієвої, заступника начальника управління-начальника відділу фактичних перевірок Володимира Ковальського з платниками податків ТСЦ ринок "Дубово".
В ході зустрічі учасники отримали роз'яснення щодо застосування законодавчих норм, які регулюють відносини у сфері проведення розрахункових операцій, алгоритму застосування програмного забезпечення від ДПС для ПРРО, сплата майнових податків, мінімального податкового зобов'язання, зміни місцезнаходження платника, подання звітності в електронному вигляді та інших питань.
Податківці наголосили на тому, що зареєструвати РРО чи ПРРО – просто, швидко і зручно. Алгоритм застосування безоплатного програмного РРО від ДПС розміщено у відкритому доступі на відповідних цифрових платформах. Індивідуальні консультації щодо застосування програмного РРО ДПС можна отримати у кожній податковій інспекції краю. Окрім того, безкоштовне програмне забезпечення, яке надає ДПС України, є зручним та не вимагає додаткових витрат.
Перелік відповідальних осіб та контактних телефонів – на субсайті Головного управління ДПС у Хмельницькій області.
З нагальними питаннями представники бізнесу та громадськості можуть звернутись до Головного управління ДПС у Хмельницькій області за допомогою електронної скриньки Комунікаційної податкової платформи за адресою km.ikc@tax.gov.ua.