У рамках кампанії «Виходь на світло» інспектори Головного управління ДПС у Хмельницькій області зосереджують увагу на тому, аби працівники мали офіційний статус і отримували прозору й легальну заробітну плату, маючи гарантовані державою соціальні виплати.
Підтвердження цьому сьогоднішні контрольні заходи, які проводять податківці краю у південному регіоні. Там активно розвивається туристичний та готельно-ресторанний бізнес. Проте окремі несумлінні підприємці не сплачують податки, ховають найману працю в тіні, виплачують зарплату в конвертах. Тому з метою детінізації бізнесу податківці реалізують комплекс ефективних профілактичних заходів.
До речі, податкова служба області найближчим часом оприлюднить результати напрацювань з легалізації трудової зайнятості та протидії виплаті зарплаті у конвертах.
А поки податківці вкотре наголошують роботодавцям наскільки важливо офіційно працевлаштувати найманих осіб і сплачувати податки, аби підтримати економіку країни, спільно тримати економічний фронт і наближати Перемогу. Все буде Україна!