У Кам’янець-Подільському відбувся перший бізнес-форум «NAGODA-2022». Ініціаторами проведення форуму виступили міський голова міста Михайло Посітко та Олена Зубарєва – підприємець, яка разом з родиною знайшла прихисток у Кам’янець-Подільському та виїхала з рідного Ірпеня.
Учасники форуму об’єдналися, щоб обговорити питання функціонування економічного фронту. Участь у заході взяли близько двохсот представників бізнес-спільноти, як з Кам’янець-Подільського, так і ті підприємці, хто побажав перевезти до міста свій бізнес з охоплених війною регіонів.
За інформацією учасника зустрічі, начальника Кам’янець-Подільської ДПІ Ігоря Бєлка, проведений форум – це чудова нагода для всіх учасників поспілкуватися в зручному форматі про економічний розвиток, віднайти точки дотику та залучити бізнес до відновлення робочих місць та сплати податків.