Територіальні органи ДПС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

#Робочі_зустрічі: погашення податкового боргу – головна тема конструктивного діалогу

16.10.2020

У форматі «круглого столу» заступник начальника Головного управління ДПС у Хмельницькій області Валерій Коновальчук та начальник управління по роботі з податковим боргом Оксана Дмитрієва провели робочу зустріч з керівником ПРАТ «Видавництво «Поділля» Віктором Гайшуком стосовно погашення заборгованості по земельному податку з юридичних осіб.
Слід зазначити, що основними видами діяльності підприємства є проліграфічна промисловість, видання газет, редакція та видавництво, інша поліграфічна промисловість. Протягом останніх п’яти років основною діяльністю не займається, при цьому, нерухоме майно надається в оренду.
Важливо, що на сьогодні за підприємством рахується заборгованість у сумі понад 1,3 мільйона гривень. Водночас, за рахунок вжитих заходів податковою службою Хмельниччини, з початку поточного року, в рахунок погашення заборгованості підприємства стягнуто 309,8 тисяч гривень. Платнику податків під час зустрічі було роз’яснено основні принципи та процедури погашення боргу, а також шляхи подальшого його погашення.
«Cаме своєчасна сплата податкових платежів гарантує громадянам право на соціальний захист – захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення. Тому гарантування надходжень в рахунок погашення податкового боргу є резервом наповнення не тільки місцевого, а й Державного бюджетів – підкреслив Валерій Коновальчук.
Під час зустрічі, сторони обговорили проблемні питання, які виникають в ході співпраці та потребують оперативного вирішення. Також було розроблено план дій щодо забезпечення повного погашення боргу платником до 01.01.2021 року за рахунок вжитих заходів фахівцями податкової служби області, а саме: реалізація заставного майна, вилучення готівки, тощо. Такі дії сприятимуть не лише збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів та недопущення росту податкового боргу в майбутньому, але й у разі вивільнення від заходів стягнення податкової служби області підприємство матиме можливість відновлення господарської діяльності отримання прибутків підвищення рівня заробітної плати працівникам.