Територіальні органи ДПС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Юристи-податківці відстояли майже 400 мільйонів гривень на користь держави

16.10.2020

Управління правової роботи Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області інформує про те, що з початку 2020 року за їх участю було розглянуто 731 судових справи на суму понад 545 мільйонів гривень у судах різних інстанцій.

З них на користь територіальних органів ДПС у Хмельницькій області вирішено 529 справ, на суму 392,3 мільйона гривень, що складає 72,4  відсотка від кількості та 71,9 відсотка від суми. 

Загалом з початку року на розгляді у судах різних інстанцій, з урахуванням попередніх періодів, перебувало 1553 справ, які стосуються питань сплати податків платниками області. Загальна сума позовів – 1639,2 мільйона  гривень.

Як повідомляють в управлінні, зазвичай спірні питання можна вирішити без залучення судових інстанцій, але якщо вже цього не уникнути, то податкові юристи ретельно готуються і збирають міцну доказову базу, аби мати сильні позиції у суді. Саме цей фактор є визначальним у позовній роботі юристів. Водночас зібрані податківцями докази зазвичай відкриті платникам для ознайомлення і вони завжди можуть оцінити, чи матиме справа судову перспективу. Адже головне – це захист економічних інтересів держави.