Територіальні органи ДПС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Хмельниччині надходження з єдиного соціального внеску зросли на 170 мільйонів гривень

15.09.2020

За вісім місяців 2020 року роботодавці Хмельницької області спрямували до державних цільових фондів 3 мільярди 867 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Як зазначили в управлінні податкового адміністрування ДПС області, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження ЄСВ зросли на 170 мільйонів.
Протягом серпня підприємства та підприємці спрямували до пенсійного і соціальних фондів 454 мільйони гривень, що перевищило результат відповідного місяця 2019 року на 13 мільйонів гривень.
За твердженням податківців, цілеспрямована спільна діяльність з легалізації праці та виплати офіційної заробітної плати позитивно позначається на надходженнях з ЄСВ та стабільності числа застрахованих осіб. Також важливими є законодавчі зміни в адмініструванні та сплаті податків, зокрема, стосовно адміністрування єдиного внеску, з якими платники у режимі онлайн можуть ознайомитися на сайті ГУ ДПС у Хмельницькій області та на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook.