Відбулась робоча зустріч начальника Віньковецької державної податкової інспекції Андрія Щербанюка з головою Зіньківської ОТГ Анатолієм Кедисем та керівником житлово-комунального господарства Олександром Карповим.
Під час зустрічі обговорювались питання щодо наповнення бюджету, легалізації трудових відносин, права громадян на податкову знижку, застосування РРО/ПРРО, сплати мінімального податкового зобов’язання та переваг використання електронних сервісів ДПС України, а саме Електронного кабінету платника та застосунку «Моя податкова».
Окрему увагу приділено питанню співпраці задля проведення роз’яснювальної роботи щодо погашення податкового боргу, достовірності податкових адрес, зняття з обліку фізичних осіб-підприємців в податкових органах після припинення підприємницької діяльності через ЦНАП.
«Громади з високим рівнем надходжень до бюджету можуть забезпечувати соціально-економічний розвиток територій та надавати якісні послуги своїм жителям. Такі громади можуть реалізовувати соціальні та інфраструктурні проекти, створювати умови для розвитку підприємництва та залучення інвестицій, фінансувати різні програми місцевого розвитку» - зауважив Андрій Щербанюк.