Днями начальником Летичівської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області Оленою Савіцькою проведено засідання «круглого столу» з платниками податків.
В ході заходу обговорено нарахування та надходження до бюджету місцевих податків і зборів, шляхи дотримання чинного законодавства щодо легалізації найманої праці, застосування РРО/ПРРО при розрахунках готівкою, особливості нарахування мінімального податкового зобов’язання громадянам, правила оформлення платіжних документів, про забезпечення використання електронних платіжних засобів.
Під час зустрічі обговорено важливість своєчасної сплати податків і зборів, сприяння реалізації спільних заходів зі збільшення податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів, розвитку економіки, збереження та створення робочих місць, а також виплати належного рівня заробітної плати.
Начальник ДПІ, вкотре нагадала про переваги спілкування з податковими органами в електронному вигляді, зокрема за допомогою сервісу ДПС «Електронний кабінет», мобільного застосунку «Моя податкова», електронної скриньки комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Хмельницькій області за адресою km.ikc@tax.gov.ua.
Наприкінці заходу Олена Савіцька прокоментувала, що застосунок «Моя податкова» від ДПС є безкоштовним і доступний для завантаження на будь-який пристрій, що підтримує операційні системи Android чи iOS із відповідними версіями. Мобільний застосунок постійно вдосконалюється відповідно до потреб платників податків.