Начальником Полонської ДПІ Юрієм Корнелюком проводиться системна інформаційно-роз'яснювальна робота з суб'єктами господарської діяльності щодо забезпечення використання електронних платіжних засобів, оформлення трудових відносин з найманими працівниками та щодо необхідності своєчасної та в повному обсязі сплати податків і зборів до бюджету, в тому числі сплати податкового боргу по майнових податках.
Платників податків наголошено на використання можливостей електронних сервісів ДПС, зокрема проведення звірки по платежах до бюджету з використанням «Електронного кабінету платника».
Також проінформовано платників щодо вірного заповнення "Призначення платежу" в умовах дії міжнародного стандарту ISO 20022.
Варто нагадати, що на базі Головного управління ДПС у Хмельницькій області (далі – ГУ ДПС) створена електронна скринька Комунікаційної податкової платформи за адресою km.ikc@tax.gov.ua, на яку представники бізнесу та громадськості можуть звернутись до ГУ ДПС з нагальними питаннями.