Відбулася зустріч начальника Красилівської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області Олексія Шишина з платниками податків.
Під час спілкування з бізнесом начальник ДПІ Олексій Шишин зупинився на особливостях кампанії добровільного декларування активів громадян. Він повідомив про подовження дії податкової амністії до 1 березня 2023 року та поінформував про види об’єктів декларування, ставки одноразового збору та терміни його сплати.
Олексій Шишин нагадав про основні зміни податкового законодавства, які були прийняті з початком війни, наголосив на обов’язковому застосуванні суб’єктами господарювання РРО чи ПРРО при проведенні розрахункових операцій за готівку, належного оформлення трудових відносин, звернув увагу на переваги використання електронних сервісів ДПС України, а також розглянули алгоритм заповнення поля Призначення платежу та зменшення податкового боргу.
Задля якісної та оперативної комунікації податкової служби області з бізнес-спільнотою і громадськістю та забезпечення ефективного зворотнього зв’язку функціонує електронна скринька комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Хмельницькій області за адресою km.ikc@tax.gov.ua