Питання внесення змін до бюджету Шепетівської міської територіальної громади на 2022 рік розглянуто на позачерговій сесії Шепетівської міської ради. Депутати прийняли рішення виділити додаткові кошти Шепетівському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства для погашення різниці в тарифах на послуги підприємства.
У роботі сесії взяла участь начальник Шепетівської ДПІ Валентина Ординська. Адже за пропозицією податківців керівництвом підприємства прийнято рішення спрямувати всі отримані кошти на погашення податкового боргу по податку з доходів фізичних осіб.
«За результатами тісної співпраці місцевих органів влади та податкової служби краю сума боргу до бюджету зменшиться на 1,9 мільйона гривень. Переконана, що це один з дієвих механізмів впливу на збільшення надходжень до бюджету. Разом ми шукаємо і реалізовуємо резерви, дбаючи про розвиток громади і захист країни», - наголосила Валентина Ординська.