Нещодавно в Шепетівській МТГ відбулось засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
Поряд з питаннями щодо виконання нормативно-правових документів із запобігання домашньому насильству, організації просвітницької роботи в цій галузі, присутні ознайомились і з деякими положеннями податкового законодавства.
Начальник Шепетівської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Валентина Ординська, яка також є членом координаційної ради, розповіла присутнім про основні положення одноразового (спеціального) добровільного декларування; ставок, пільг та термінів сплати майнових податків; порядку оформлення податкового кредиту. Валентина Ординська інформувала присутніх щодо надання адміністративних послуг в Центрі обслуговування платників Шепетівської ДПІ, згадавши при цьому, що за довоєнною інформацією в Україні серед зареєстрованих приватних підприємців частка жінок становить 46,6 %, при цьому їхня кількість постійно зростає.
Валентина Ординська відзначила і соціальну направленість діяльності податківців, зазначивши, що віднедавна в Шепетівській ДПІ запрацював Пункт обігріву, де платники податків у разі потреби мають змогу зарядити гаджети, скористатися телефонами, пригоститись гарячими напоями.