Працівниками Кам’янець-Подільської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області системно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з громадянами, платниками податків з питань одноразового добровільного декларування. Метою таких заходів є декларування отриманих доходів та сплати податків згідно чинного законодавства нашої держави.
Податківці нагадують, що держава надає шанс повернути кошти та інші активи у прозорий легальний обіг. У межах податкової амністії декларанту необхідно подати до податкових органів одноразову добровільну декларацію виключно в електронному вигляді через Електронний кабінет платника податків. При цьому у добровільній декларації не потрібно буде вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів. А також сплатити до бюджету одноразовий збір у розмірі від 2,5 до 9 відсотків, що є значно нижчим, ніж розмір встановлених податків. Так, розмір податку на доходи фізичних осіб сьогодні становить 18 відсотків.
Під час таких зустрічей розглядаються питання застосування РРО/ПРРО, кампанія Декларування 2022, питання трудових відносин тощо.
Саме завдяки своєчасному виконанню платниками податкових зобов’язань відбувається не лише захист територіальної цілісності нашої країни, а й забезпечується її фінансова стабільність.