Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Шепетівщині проведено робочу зустріч із представниками ОТГ та бізнесу

опубліковано 05 липня 2024 о 13:34

Начальник Шепетівської ДПІ Валентина Ординська провела робочу зустріч з представниками Судилківської ОТГ та бізнесу, на якій проінформувала про шляхи погашення боргів до бюджету, дотримання чинного законодавства щодо легалізації найманої праці, застосування РРО/ПРРО при розрахунках за готівку, декларування доходів громадян. 

Керівник роз’яснила присутнім про порядок нарахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, про можливість отримати інформацію щодо затверджених ставок податків на офіційному сайті Судилківської ОТГ.

Також, звернула увагу на те, що податкові повідомлення-рішення щодо нарахування майнових податків можна переглянути з використанням електронного сервісу ДПС в приватній частині «Електронного кабінету платника». 

Крім того, Валентина Ординська проінформувала про те, що на даний час в платників податків наявна можливість листування з органами ДПС в електронному вигляді. 

Питання співпраці щодо проведення розʼяснювальної роботи щодо необхідності погашення податкового боргу залишається актуальним і надалі.