Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Бюджетоформуючі податки: громади Хмельниччини отримали для розвитку майже 6 мільярдів гривень

опубліковано 18 листопада 2020 о 11:18

За інформацією управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Хмельницькій області, протягом 10 місяців 2020 року до місцевих бюджетів краю надійшло 5,8 мільярда гривень податкових платежів. Виконання індикативного показника склало 105,2 відсотка.

Загальна сума отриманих територіальними громадами податків та зборів перевищує результати аналогічного періоду минулого року на 7,1 відсотка, що в абсолютній сумі становить понад 388 мільйонів гривень.

Топовими податковими платежами, які формують доходи громад Хмельниччини стали податок на доходи фізичних осіб та єдиний податок. Зокрема, місцеві бюджети отримали майже 4 мільярди гривень ПДФО та 837 мільйонів єдиного податку, що відповідно перевищує платежі минулого року на майже 300 та 21,6 мільйона гривень.

Загалом темпи росту надходжень до місцевих бюджетів свідчать про ефективність онлайн роз‘яснювальних та інформаційно-комунікаційних заходів, які проводить податкова служба спільно з активом громад стосовно декларування найманої праці та сплати місцевих податків. Примітно, що переважна більшість господарюючих суб’єктів відповідально ставиться до виконання конституційного обов’язку – сплати податків, своєчасно і в повному обсязі, як зазначають у відомстві.