Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Малий бізнес Хмельниччини працює у тренді: підприємці сплатили до місцевого бюджету понад 800 мільйонів гривень

опубліковано 12 листопада 2020 о 09:38

Підприємці Хмельницької області, які працюють за спрощеною системою оподаткування, протягом 10 місяців поточного року сплатили до місцевого бюджету 836,3 мільйона гривень єдиного податку.
Таким чином, місцеві громади Хмельниччини з початку поточного року отримали від спрощенців на 21,6 мільйона гривень більше проти аналогічного періоду минулого року.
Індикативне завдання виконано на понад 100 відсотків, додатково до місцевої скарбниці надійшло понад 4 мільйони гривень.
Що стосується конкретного внеску представників спрощеної системи оподаткування до місцевих бюджетів, то найбільша бюджетна частка належить фізичним особам – підприємцям, які сплатили близько 500 мільйонів  гривень єдиного податку, яких на сьогоднішній день зареєстровано більш ніж 46 тисяч. Майже 250 мільйонів гривень надійшло від сільськогосподарських товаровиробників четвертої групи. Від юридичних осіб – спрощенців територіальні громади краю отримали понад 90 мільйонів гривень податкових надходжень.

Як зазначають у податковій службі, підприємці регіону впродовж останніх років демонструють показники сталого та впевненого зростання. Завдяки сумлінню підприємливих подолян, які забезпечують роботою себе та дають роботу іншим, сьогодні спостерігається наповнення місцевих бюджетів реальними коштами. До того ж підприємці краю не лише демонструють сумлінну сплату податків, але й декларують легальну працю, закликаючи до цього своїх ділових партнерів.