Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

#Юридична_практика: майже 655 мільйонів гривень відстояли податківці Хмельниччини на користь держави

опубліковано 06 листопада 2020 о 11:51

Управління правової роботи Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області інформує про те, що з початку 2020 року за їх участю було розглянуто 814 судових справ на суму понад 812 мільйонів гривень у судах різних інстанцій.

З них на користь територіальних органів ДПС у Хмельницькій області вирішено 597 справ, на суму 655 мільйонів гривень, що складає 73,3 відсотка від кількості та 80,6 відсотка від суми.

Загалом з початку року на розгляді у судах різних інстанцій, з урахуванням попередніх періодів, перебувало 1602 справи, які стосуються питань сплати податків платниками області. Загальна сума позовів – 1871,67 мільйона гривень.

Як повідомляють юристи податкової служби, зазвичай спірні питання можна вирішити без залучення судових інстанцій, але якщо вже цього не уникнути, то податкові юристи ретельно готуються і збирають міцну доказову базу, аби мати сильні позиції у суді. Саме цей фактор є визначальним у позовній роботі юристів. Водночас зібрані податківцями докази зазвичай відкриті платникам для ознайомлення і вони завжди можуть оцінити, чи матиме справа судову перспективу. Адже головне – це захист економічних інтересів держави.