Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

АЛЕКСЄЄНКО Віра Геннадіївна

Заступник начальника Головного управління ДПС у Хмельницькій області
4-й ранг державного службовця

З 30 липня 2020 року призначена на посаду заступника начальника Головного управління  ДПС у Хмельницькій області в порядку переведення з Департаменту податкових та митних експертиз ДФС.

У 1991 році закінчила Миколаївський кораблебудівний інститут за спеціальністю: економіка та організація машинобудівної промисловості, кваліфікація: інженер – економіст.

Державну службу розпочала у 1993 році на посаді старшого ревізора – інспектора з фінансування місцевого господарства фінансового відділу Миколаївської районної державної адміністрації, м. Миколаїв.

З 1995 року -  старший державний податковий інспектор відділу непрямих податків управління аудиту ДПІ по Миколаївській області. Протягом 1995 – 2015 років працювала на ревізорських та керівних посадах у підрозділах податкового та внутрішнього аудиту і контролю  податкової служби у Миколаївській області.

У 2016 році призначена на посаду начальника управління   Департаменту податкових та митних експертиз ДФС України. З 2018 року – заступник директора зазначеного Департаменту.

Контактний телефон: (0382) 70-18-07

Електронна пошта: km.official@tax.gov.ua